czwartek, 4 kwietnia 2013

Wprowadzenie ;)

Cześć !
  Ten blog będzie o hodowli cudownych zwierząt jakimi są lamorożce . <3
Każda z nas posiada informacje na temat tych stworzeń.
Postaramy się umieszczać nasze posty cztery razy w tygodniu.
Pozdro. kivka <3, lola :D, Landrynka :3.

2 komentarze:

  1. czemu akurat wybrałyście lamorożce?
    Przecież o nich (chyba) jest mało wiadomości.
    Przez ile będziecie prowadzić ten swój blog?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z pierwszym stwierdzeniem się nie zgodzę. W brew pozorom o lamorożcach wiemy całkiem sporo. Co do drugiego pytania, to trudno na nie odpowiedzieć, ale może to cię usatysfakcjonuje: najdłużej jak się da ^_^.

      Usuń