Witajcie!
Tutaj możecie dowiedzieć się o nas czegoś więcej.
~Nasz team~
-Ma na imię Kaja,
-Ulubione kolory to czarny i biały,
- Najukochańsze zwierzęta to psy i (oczywiście) lamorożce,
-Ma psa imieniem Alfa,
- Dodaje posty w soboty.
minka ;):
-Ma na imię Daria,
-Ulubiony kolor to fioletowy,
-Najukochańsze zwierzęta to konie, koty, króliki i (oczywiście) lamorożce,
-Ma królika imieniem Śnieżek,
-Dodaje posty w środy.
lola :D:
-Ma na imię Martyna,
-Ulubiony kolor to biały,
-Najukochańsze zwierzęta to koty, psy i (oczywiście) lamorożce,
-Na razie nie posiada zwierzaka,
-Dodaje posty w czwartek.
Landrynka :3
-Ma na imię Ania,
-Ulubione kolory to pomarańczowy i zielony,
-Najukochańsze zwierzęta to króliki, psy i (oczywiście) lamorożce,
-Ma królika imieniem Bella,
-Dodaje posty w poniedziałki.
Pomarańczka^^:
-Ma na imię Ada,
-Ulubione kolory to biały i czarny,
-Najukochańsze zwierzęta to koty i (oczywiście) lamorożce,
-Ma kota imieniem Biba,
-Dodaje posty w piątki.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz