piątek, 5 kwietnia 2013

Powitajcie Pomarańczkę^^!

Siemano Lamorożcofani!!

Do naszego bloga dołączyła moderatorka- Pomarańczka^^!
Jej posty będą pojawiać się co tydzień w piątek. Pierwszy już w drodze.
Mam nadzieję, że  wam się spodoba ;).

Pozdro. Landrynka :3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz